Ефективність впливу лікування чоловіка-алкоголіка потайки від нього ставиться під серйозний сумнів. Розвіємо міфи і наведемо аргументи «за» і «проти»

Зараз підтверджено результатами наукових експериментів, а також статистичними даними, що таємно лікувати хворого алкоголізмом практично марно, до того ж ще й небезпечно. Але деякі дражайшие половини питущих чоловіків, наївно вважають, що якщо вони будуть таємно підсипати в їжу або питво який-небудь препарат від алкоголю, він викличе нехороші відчуття після прийняття спиртного. А отже, з часом бажання випити у чоловіка зійде нанівець. Більш стійкий ефект, на їхню думку, вийде, коли алкоголік лякається і практично відразу перестає прикладатися до пляшки. Але, як показує практика, всі вони глибоко помиляються. Одним з таких засобів, здатним викликати своїм регулярним споживанням прикрі відчуття, вважається тетурам. Випускається в аптечній індустрії у вигляді таблеток. Він дійсно в поєднанні з алкоголем різко погіршує самопочуття хворого: у нього утруднюється дихання, в області грудини з'являється відчуття здавленості. Тіло і торс покриваються багряними плямами. Все це в сукупності здатне викликати у нього страх, якщо не дикий жах.

Наркологічна клініки Кадирова пропонує більш дісні методи позбавлення від залежності. Відвідавши сайт клініки ви дзнаєтесь про них більше.

Але слід пам'ятати, що, даючи регулярно п'є чоловіку такий препарат (потай від нього), його дружина грає з вогнем. У медичній практиці відомо багато випадків, коли його застосування призводило до летального результату, викликаному як серцевою недостатністю, так і отруєнням всього організму. Тому перш ніж нишком почати підсипати тетурам хворому їжу, слід гарненько зважити всі «за» і «проти».

VIP-відділення у Центрі Кадирова - це сучасні методи позбавлення від залежності, люкс-палати, висококваліфіковані наркологи і психіатри.

Крім цього, як йдеться, що шило в мішку не сховаєш. Адже або рано, або пізно чоловік здогадається, що причиною його поганого стану після прийняття спиртного є рідна жіночка. Він зрозуміє, що вона чимось його труїть. І неприємні наслідки від такої здогадки, в першу чергу, настануть для самої жінки. Загалом, такий експеримент може довести її до лікарняного ліжка.

Відомо, що і самі наркологи застосовували тетурам для лікування алкогольної залежності у пацієнтів. Серед лікарів цей спосіб отримав найменування провокації. Суть його полягала в тому, що хворому спочатку давали певну дозу цього лікарського препарату, а потім – спирт або горілку. Але в даному випадку під час проведення такого експерименту питуща людина постійно перебувала під невсипущим наглядом лікарів. В їх розпорядженні завжди були всі необхідні препарати та засоби для ліквідації важких ускладнень. Якщо все таки чоловік зважився лікуватися від алкоголізму, саме правильне рішення - це викликати нарколога для виведення з запою на дому або записатися на госпіталізацію в стаціонар.