Вітальня - це обличчя будинку. А щоб не вдарити в бруд обличчям, вивчіть кілька корисних порад при виборі меблів для вітальні. Саме в цій кімнаті повинні концентруватися затишок, краса і гармонія вашого будинку.

Найважливіше, що впливає на вибір вітальні - це площа кімнати, ваші побажання і можливості. Зробити необхідні заміри ви зможете самостійно, а ось зрозуміти, які саме предмети меблів тут повинні розташовуватися, вам допоможуть ваші речі і потреби, а також допомога фахівців. Ми підготували кілька рекомендацій для покупців.

мебелі для дома

На що звернути увагу при виборі?

  1. Основна меблі. Мебелі для дома https://www.mik-mebli.ua/dir/other/mebli_na_zamovlennya.html - це не просто набір окремих предметів і елементів. Вони обов'язково повинні представляти собою загальну гармонійну картину і створювати атмосферу затишку і гостинності. Основна меблі - це те, що буде задавати тон всій кімнаті. Цю роль зазвичай виконує стінка або гарнітур і м'які меблі. Далі підбираються інші елементи: шафи, вітрини, тумби, полиці і декор. Коли ансамбль готовий, приділіть особливу увагу шторам, висвітлення та відповідного прикрасі головної кімнати.

  2. Правильна розстановка. У великій вітальні відмінно виглядатимуть модульні системи, але якщо площа вашої вітальні невелика, радимо почати свій вибір з готових комплектів. Ми зібрали в них все найнеобхідніше. У будь-якому випадку, що б ви не вирішили купити, спочатку сплануйте, як розставити нові меблі. Головним помічником і порадником в цьому питанні стане 3D-програма, яка дозволяє створювати будь-які інтер'єри.

  3. Колір і стиль. Меблі для вітальні сьогодні виконується в самих різних колірних і стильових рішеннях. Вибираючи меблі, пам'ятаєте, що в моду вже увійшли і завоювали любов покупців надовго світлі відтінки і оригінальні рельєфні текстури, але якщо у вас свої переваги, то ви можете сміливо зупинитися на темних і контрастних тонах, чітких лініях, або класичних деревних відтінках і плавних рисах .

  4. Вартість і якість. Якщо ви вирішили придбати меблі, як то кажуть, «на століття», то, швидше за все, ви вирішите вибрати натуральне дерево. Але сьогодні це до правильного рішення важко віднести. Багато раціональні покупці беруть за основу практичність і економічність, вибираючи надійну і недорогу меблі з ДСП і МДФ. Сучасні російські виробники давно довели, що красива і якісна меблі можуть бути доступною.

Якщо все зрозуміло, то можна йти і робити свій найкращий вибір.