Здається, коли живеш в досить чистому полтавському краї, що і годі шукати кращого місця. Проте хочеться відвідати ті місця, де паморочиться голова від найчистішого повітря, де високі гори вкриті такими смарагдовими лісами, ріки та озера дивують, а водоспади вражають. До того ж, є багато цілющих вод, якими можна оздоровитися. Отже, про всі такі фантастичні місця по порядку.

відпочинок у ворохті приватний сектор

Звичайно, чистотою повітря може похвалитися будь-який куточок Карпат, а от щодо високих гір, то найвища гора в Україні- це Говерла. І починається сходження на неї якраз з невеличкого містечка Ворохта, що розкинулось біля ріки Прут на Прикарпатті. Та саме це містечко є визнаним кліматичним курортом, що оздоровлює органи дихання. Окрім цього відоме воно найвищим високогірним озером Несамовитим, столітнім кам`яним мостом віадуком, та старовинними церквами. Так що тут можна і чистим повітрям подихати і в високих горах побувати, і стільки пам`яток побачити -такий от пропонує спочатку ворохта відпочинок.

Згадуючи про цілющі води, потрапляємо до тієї частини Закарпаття, що вже межує із Румунією і там є тихе курортне містечко - Свалява. Свалявські мінеральні води типу “Боржомі” відомі ще за часів Австро-Угорської імперії, і зараз лікують проблеми зі шлунком та багато інших хвороб. Більшість санаторіів розміщені в сусідніх селах і містечках, та має Свалява готелі, гостьові будиночки і бази відпочинку. Ціни на житло тут досить демократичні, часто до вартості входить не тільки лікування, а ще й повний пансіон. Якщо ж порівнювати ціни із тими, що в люксових готелях Ворохті, то проживання в останній, трохи дорожче, але умови - на високому рівні.

Славиться містечко й гірськолижними трасами, яких має чотири та підйомником, що працює цілий рік. Виявляється, що перша лижня школа в Ворохті вже була на початку минулого сторіччя, а зараз на цих трамплінах тренуються наші спортсмени із зимових видів спорту.

Отож виходить, що пропонуючи відпочинок в карпатах ворохта при цьому по сервісу в престижних готелях прирівнюється до елітних карпатських курортів, а в приватних садибах доступна, як і в інших містечках.

Ми ж добралися до тих місць, де вражають водоспади та озера, і це про велике село Шешори, що знову на Прикарпатті. Насамперед, селище відоме найстарішою Горішньою церквою, а потім вже Срібними водоспадами, які звуть Шешорськими Гуками, а також дуже глибоким озером Лебедин. Крім цього тут можна в санаторії- профілакторії підлікувати нервову систему і серце. До того ж вартість таких послуг приємно здивує. От такий цікавий пропонують Шешори відпочинок. При цьому порівнюючи вартість житла із Ворохтою, то в Шешорах ціни є доступнішими для гостей, а сервіс, що надається досить непоганий. Отож, неважливе, яке місце в мальовничих Карпатах, ви виберете, відпочинок у будь-якому з них стане незабутнім.