Римські штори завоювали одну з лідируючих позицій серед всіх можливих типів штор завдяки своїй простоті, витонченості і функціональності. Вони м'яко розсіюють денне світло, що надходить в кімнату: проходячи крізь тканину він набуває відтінок того чи іншого кольору. Цими шторами можна прикрасити будь-яку кімнату - спальню, дитячу кімнату, кухню та інші приміщення з вікнами в будинку, а також, їх досить просто зробити своїми руками.

Типи римських штор

Як правило, розрізняють два види римських штор:

Класичні римські штори є рівні й гладкі полотна тканини, які при підйомі утворюють горизонтальні складки, що накладаються один на одного. Такі штори виглядають хоч і дуже просто, але в той же час вони підійдуть практично будь-якого стилю інтер'єру.

Каскадні римські штори мають складки навіть при повному розкритті штори, які як каскад спускаються вниз по шторі, створюючи красиві драпіровки. Такий тип штор найчастіше використовується в інтер'єрах, виконаних в традиційному стилі, в стилі ар-деко або кантрі.

Особливості застосування римських штор в інтер'єрі

Римські штори шиються з тканин різної фактури і складу, прозорих або щільних, що володіють різною світлопроникністю, а також тканин з різним малюнком. У класичному варіанті до місця виявляться гобеленові, або пошиті з парчі, оксамиту, органзи. У сучасних інтер'єрах часто зустрічаються прозорі або однотонні http://windecor.com.ua/product-category/rimskie-shtoryi/ 

Вони ідеально підійдуть стильним інтер'єрів, а також таких приміщень, в яких є вікна, на яких звичайні штори виглядають недоречно (лоджії, кухонні вікна, віконні прорізи у ванній і санвузлі). Такими шторами оформляють віконні прорізи офісних приміщень, квартир і будинків. Вони універсальні, прекрасно виглядають в будь-якому інтер'єрі: мінімалізм, «хай-теку», традиційному класичному, модерн, «ар-деко», японському і т. Д.

Для досягнення максимального затишку і витонченості римські штори часто комбінують з прямими шторами або тюлямі, поєднують з ламбрекеном.

Їх також можна вішати як на кожну віконну раму (якщо їх декілька), так і розміщувати одну загальну штору на всі віконні прорізи, якщо по ширині вікно не дуже велике.

Римські штори на замовлення - це одна з затребуваних послуг на сьогоднішній день.