Якщо Ви рукодільниця, і шукаєте нові ідеї, то рекомендую звернути увагу на сайт «ЕтноБарви». Там представлено безліч цікавих моделей вишитих бісером. Одна з найбільш популярних завдяки віянню часу - вишиванка плаття. Ідея дійсно цікава, поєднує в собі народні мотиви і сучасні деталі. Я досить давно купую товар саме на цьому сайті, і остання з покупок якраз була сукня саме цього фасону.

Вишиванка сукня - що я очікувала і що отримала

Як я вже говорила, я досить давно користуюся послугами цієї компанії, тому замовляючи щось новеньке, я не дуже сильно переживала. Я була впевнена на 100% що:

  • товар буде якісним;

  • я отримаю його максимально швидко;

  • кінцевий результат приємно здивує мене.

Все вийшло саме так, як я і розраховувала. Єдиною складністю було вибрати модель, яку я хочу - вони всі настільки гарні та вишукані, що зробити вибір насправді дуже складно!

Оформлення замовлення для покупки вишиванки сукні

Оформити замовлення на сайті «Етно Барви» дуже просто - коли Ви визначилися з тим, що саме будете замовляти, Ви заповнюєте форму, оплачуєте замовлення і все, залишилося тільки трохи почекати, поки вам доставлять заготовки. Ця компанія намагається надіслати Вам Ваш товар якомога швидше, тому вже буквально через 2 дня Ви зможете радіти новій покупці!