Курси для набору рельєфної мускулатури надзвичайно популярні серед спортсменів, особливо у період підготовки до різних змагань і літнього сезону, коли необхідно максимально швидко і якісно отримати красиві м'язи.

Найбільш популярний серед спортсменів оральний курс на рельєф і якість Оксандролон + Туринабол. Запропонований курс містить такі препарати: Туринабол (100 шт), Оксандролон (100 шт), Кломид (20 шт).

За такого сполучення стероїдів можна отримати наступні результати: поліпшення якості рельєфу; прискорений процес відновлення після тренувань; підвищення рівня витривалості і сили приблизно на 30%; зменшення кількості рідини і жирових відкладень у м'язових волокнах; збільшення загального обсягу мускулатури приблизно на 5 кг всього за 5 тижнів; покращення швидкісних можливостей, збереження досягнутих результатів, навіть після закінчення основного курсу.

Оральний курс Туринаболу з Оксандролоном досить безпечний для організму і не дуже сильний, тому чекати від нього фантастичних результатів не варто. Таке поєднання препаратів ідеально підійде для спортсменів-початківців, які не хочуть використовувати ін'єкційні стероїди, і рівень підготовки котрих ще недостатній. Таким чином, відсутність будь-яких негативних наслідків для організму, а також помітний результат за короткий період часу, є основними перевагами курсу.

Завдяки поєднанню цих пігулкових препаратів, у спортсменів спостерігається поступове збільшення силових показників, а також рівня витривалості. Окрім цього, вже після першого тижня вживання препаратів відбувається загальне зростання мускулатури. Для додаткової стимуляції росту м'язової маси слід звернути увагу на спортивне харчування. Результат вас приємно здивує.

Цей курс допомагає істотно просушити м'язові волокна і позбутися надлишків підшкірного жиру. Такий ефект досягається за допомогою споживання Оксандролона, а Туринабол допомагає зростанню м'язового обсягу. Таким чином, багато спортсменів спостерігають підвищення жорсткості м’язів з яскраво вираженою рельєфністю і щільністю. Приблизний приріст якісної мускулатури – 4-6 кг.

Звичайно, для досягнення максимально помітного результату, а також для уникнення прояву негативних наслідків для організму, необхідно ретельно дотримуватися рекомендацій з прийому, враховуючи зазначене дозування.

Курс Оксандролон + Туринабол триває 5 тижнів. Дозування та іншу додаткову інформацію можна поглянути за цим лінком курси стероїдів на якість https://ukrfarma.in.ua/kurs-turinabol-oksandrolon1.html.Воно передбачене для тих, хто лише починає займатися спортом. Тобто тих спортсменів, які, у першу чергу, прагнуть уникнути побічних ефектів. Після закінчення вживання стероїдів базового курсу бажано пройти терапію для закріплення результату і швидкого відновлення.

Протягом усього курсу стероїди Оксандролон і Туринабол приймаються в однаковій кількості по 3 пігулки щодня. У перший тиждень варто м’яко попередити організм, тому починати варто лише з 2 пігулок кожного стероїду. Досвідчені спортсмени радять розділяти прийом на два рази за добу. Наприклад, вранці 3 пігулки одного препарату, а у другій половині дня – іншого. У цілому ж, від того, який саме препарат, і коли ви будете використовувати, результат особливо не зміниться.

 

Також спортсмени досить часто обирають такі препарати, як Кломид, лише іноді додаючи Трибулус. Це досить дешеві домішки, і, водночас, ефективні. Вони допомагають швидко налагодити природне вироблення тестостерону та зберегти отриманий результат надовго. Кломид приймається через 4-5 днів після припинення курсу, по 1 піг. кожного дня протягом 20 днів. Щоб обрати найкращий курс для себе, треба перейти за цим посиланням https://ukrfarma.in.ua/