Одного чудового вечора, моя дружина вирішила, що треба оновити зовнішній вигляд нашої дачі, оскільки скоро початок сезону. Мене все в ній влаштовувало, але жінки вимогливіші і впертіші істоти, тому ми почали пошук фірми.

Пошуки

Моя кохана вирішила, що окрім зовнішнього вигляду, на дачі необхідно встановити альтанку. У цьому питанні я з нею згоден, я сам давно хотів зробити щось подібне, але усе ніяк не доходили руки. Тому, наш запит трохи змінився: нам потрібна була не просто ремонтна бригада, а фірма, яка додатково ще і займається будівництвом.

Пропозицій ми знайшли масу, але як вибрати дійсно надійну компанію? І щоб в перелік їх послуг входив пункт «дерев’яні альтанки Львів». Фірм, які одночасно можуть надавати і ремонтні, і будівельні послуги насправді не так багато, але теж досить.

Нас притягнули обіцянки компанії «Кірсланд». На сайті була представлена досить детальна інформація, описана схема проведення ремонту взагалі і приблизна вартість різних послуг. Ми вирішили зупинитися на цій фірмі.

Що нам запропонували

Насамперед, після того, як ми залишили свою заявку, до нас пообіцяли прислати фахівця, і запитали, коли нам зручно обговорити з ним деталі? Ми призначали дату і стали чекати.

У цьому питанні нас не обдурили – професіонал прибув вчасно і виглядав досить солідно, а зустрічають, як мовиться, по одягу. Головне питання, яке нас цікавило – вартість. Ми запитали, як вона формується і від чого взагалі залежить? Ось що ми почули:

  • вартість залежить від загального об’єму робіт;

  • від складності робіт;

  • від необхідності використання техніки(а вона буде потрібна для будівництва альтанки);

  • від необхідності монтажу або демонтажу чого-небудь(це теж нам знадобиться).

І нам відразу ж назвали приблизну суму до оплати. В принципі, ми почули навіть трохи меншу цифру, ніж чекали. Тому, поки що, ми були задоволені своїм вибором.

Ремонт, будівництво, результат

Безпосередньо ремонт дачі пройшов досить швидко. Ми навіть не встигли усвідомити, що все-таки наважилися на такий відповідальний крок. Будівництво альтанки проходило паралельно і не поступалося ремонту ні термінами, ні якістю.

Якщо говорити загалом – нам сподобалося. Окрім цього, майстер, який приходив до нас і завідував усім процесом, порадив звернути увагу на стан наших труб. Поки там немає нічого страшного, але якщо раптом щось станеться, ось на цій сторінці kirsland.com/santekhnichni-roboty/ можна залишити заявку, щоб працівник фірми усунув неполадки. Ми узяли на замітку, оскільки робота, та і самі хлопці, нам сподобалися.