Щоб у вашому будинку завжди було чисто, зовсім не потрібно весь свій вільний час приділяти прибиранню. Для цього достатньо просто зайти на сайт podomu.com. і зробити відповідне замовлення. Там ви знайдете все, що необхідно для того, аби оселя завжди сяяла чистотою. Крім того, є послуги, що приємно вас порадують, як-от: додаткове приготування їжі, миття вікон, прасування одягу. Тому, якщо у вас є якісь неулюблені домашні справи, ви можете сміливо їх довірити справжнім професіоналам своєї справи.

Що я не люблю більше за все із хатньої роботи?

Особисто для мене прибирання - це не складне завдання. Я спокійно сама витираю пил, пилосошу килими, мию підлогу, готую, перу. При цьому я ще можу ввімкнути музику, і тоді ця робота ще й приноситиме мені задоволення. Коли наспівуєш улюблену пісню під час прибирання, то і час швидше летить, і ти сама не помічаєш, як усі хатні справи швидко завершуються.

Але є у мене і те заняття, яке я не люблю. Та кожна хазяєчка знає, що навесні треба помити вікна в будинку чи квартирі. Якби ми ще жили в будинку, було б простіше. А так я мешкаю на 4 поверсі і, чесно кажучи, дуже боюся висоти. Тому помити вікно - для мене це щось схоже на тортури. Як тільки я стаю на підвіконня, що протерти скло ззовні, відразу з’являється великий страх, і на цьому все завершується.

Тож, аби не мучити себе і не жити з брудними вікнами, я звернулася в клінінгова компанія Львів. Я прочитала про неї чимало хороших відгуків і вирішила довіритися саме їй.

Як мене обслуговували?

Обслуговування в цій компанії доволі хороше. Я ще на сайті вказала, що мені потрібно помити 4 вікна. Я залишила свій номер телефону, і мені відразу ж передзвонила менеджер компанії для уточнення всіх деталей. Також вона назвала мені приблизний час, скільки триватиме прибирання та суму, яку я повинна була сплатити. Зробила я це вже після виконання роботи. Коли працівниці з По дому все зробили, мої вікна заблищали, як нові! Що ж, наступної весни знову звернуся до По Дому. Їхня робота мені дуже сподобалася.