Як правило, люди до останнього відкладають ремонт. Я відношуся саме до таких відповідальних особ. Мене цілком влаштовувало моє житло – і шпалери, і сантехніка, та й взагалі, мені був цілком комфортно. До одного моменту.

Сусіди не винні

У мене замкнуло електрику. Причому замкнуло так, що я спочатку подумав, що мені доведеться купувати нову квартиру – ця відновленню не підлягає. Але у страху очі великі, все виявилося не так сумно. Все що поламалося – можна було відремонтувати або замінити. Я спочатку думав, що винні сусіди – вони досить забезпечені люди і у них занадто багато техніки. Можливо, стара проводка просто не витримала навантаження, і все це вилилося в ось такі неприємності.

Але, що прийшов електрик сказав, що причина в іншому. У чому саме він скаже пізніше. На той момент мене це вже не дуже цікавило, я більше переживав за те, що доведеться все-таки організовувати ремонт і платити за все це задоволення зі своєї кишені ...

Що робити?

Я пішов до свого товариша і попросив у нього ноутбук і доступ до інтернету. Разом ми почали переглядати фірми, які показав нам пошуковик за запитом «ремонт квартир Львів». Варіантів було багато, але увагу привернув один – компанія «Ремонт-Буд». По-перше, у них був дуже великий список послуг, а мені не тільки проводку поміняти треба, але і шпалери б заодно переклеїти не завадило… По-друге, не було помпезних обіцянок. По-третє – прийнятні ціни.

Я вирішив зупинити вибір на цій фірмі.

Зустріч з професіоналом, початок ремонту і результати

Перед тим, як укладати договір, я вивчив все, що стосується електрики. Вся інформація є на цій сторінці – remont-bud.com/elektromontajni-roboty/. Зателефонував за вказаним номером телефону, дізнався додатково все у менеджера. Поки мені все подобалося.

Коли прийшов майстер, він:

  • уважно вивчив приміщення;

  • уточнив деталі і запитав, чого хочу я;

  • сказав, в результаті чого, швидше за все, сталося замикання;

  • дав деякі рекомендації;

  • назвав приблизну вартість і терміни робіт.

Мене все влаштувало, і ми уклали договір.

Я практично кожен день приходив додому і дивився, як іде процес. Кожен день мене радували: вже зроблено це, вже зроблено те. Загалом, робота рухалася, і це було видно.

В кінцевому рахунку, всі роботи були закінчені навіть на 2-3 дні раніше, ніж ми обговорювали на початку. Природно, це мене порадувало! І я до сих пір радію з того, що звернувся саме до цих хлопців: ремонт дійсно виконаний якісно, ​​пройшло вже більше року, а у мене до цих пір все як новеньке!