Я збираюся до літа зробити невеликий ремонт на дачі, і звертатимуся саме в цю компанію. Чому? Відповідь на це питання дуже проста – я вже користувався їх послугами і із задоволенням розповім, що з цього вийшло.

Початок

Природно, коли я тільки шукав фірму для ремонту, я турбувався, що потраплю в руки до шахраїв. На жаль, сьогодні це не рідкість, тому я керувався не лише красивими обіцянками, але і відгуками друзів, родичів і знайомих. Більшість з них радили «Ремонтік».

Ще одним важливим чинником для мене була вартість. За запитом «ремонт квартир Львів ціни» одним з перших мені попався сайт цієї ж фірми. І не даремно – спектр послуг і ціни на них мене приємно порадували. Але написати можна все, що завгодно, тому було вирішено поспілкуватися з менеджером.

Договір і уточнення нюансів

Я подзвонив по вказаному номеру телефону і упізнав наступне:

  • якщо я все-таки зупиню свій вибір саме на цій фірмі, то буквально через пару днів до мене додому приїде фахівець, який особисто огляне приміщення і складе список необхідних робіт;

  • не треба вносити ніякої передоплати;

  • під час огляду мені відразу ж назвуть повну вартість усіх ремонтних робіт;

  • мені розповіли, як формується ціна і від чого вона залежить.

Загалом, молодий чоловік, з яким я спілкувався, досить детально відповів на усі мої питання. Я залишився задоволений і відразу залишив свою заявку, оскільки мені здалося, що вигіднішого варіанту я не знайду. Згодом з’ясувалося, що я виявився правий.

Результати роботи фірми

Представник фірми, який приїхав до мене, дуже швидко і чітко розповів, що треба зробити і як це усе відбуватиметься. Увесь огляд і обговорення деталей зайняло не більше ніж 3 години. Після уточнення нюансів, ми домовилися про дату початку ремонту. Через 7 днів бригада приступила до роботи.

Кожен етап я перевіряв особисто – щоб все було зроблено якісно і подобалося мені. Я здивувався, наскільки хлопці відповідально відносяться до своєї роботи. Мене обрадував такий підхід. Кожного разу я бачив, що зроблений досить великий об’єм і мені іноді здавалося, що ремонт буде завершений навіть раніше, ніж мені обіцяли.

Але, хоч хлопці і виявилися справжніми професіоналами, вони все-таки були не чарівниками. Моя оновлена квартира була готова саме до тієї дати, яку мені називали із самого початку. Ремонт був зроблений дійсно якісно – пройшло вже досить часу з моменту його завершення, а все залишилося у своєму первинному стані.

Саме тому, я вирішив знову звернутися в «Ремонтік». Тим паче, що на сайті з’явилися нові послуги, і не треба шукати інших працівників десь ще.