Стабільна економіка та впевненість у завтрашньому дні – це те, чого прагне кожна працююча людина. Проте, реальність диктує свої правила, за якими нам доводиться грати. Створюючи бізнес і сплачуючи чималі податки, український підприємець ніколи не може бути впевнений у своїй захищеності перед економічною кризою.
Події останнього року довели, що будь-яка, навіть дуже успішна справа може зазнати краху в умовах довготривалого локдауну. Порятунком для деяких підприємців стало переведення бізнесу в онлайн-формат. Інші ж розділилися на тих, хто вже поставив хрест на своєму дітищі, і тих, хто усіма силами намагається втриматися на плаву. Дивлячись правді в очі, вже зараз можна сказати, що вдасться це далеко не всім.
Не встигли ми звикнути до нових реалій життя в період пандемії, як насувається нове, ще більш жорстоке випробування. Весь світ обговорює можливість початку повномасштабної війни між Україною та РФ. Ескалація конфлікту на сході країни, скупчення військової техніки поблизу наших кордонів та агресивна риторика ворога підсилює напругу на фоні фінансового та емоційного виснаження українців.
Як би не розвивалася ситуація далі, очевидно, що вибратись з цієї кризи не збанкрутившись зможуть лише ті, у кого є альтернативні джерела фінансування. Отримати необхідну вам суму в стислі терміни законним шляхом можна лише в одному місці – ломбарді. Лихварів часто критикують. Їхній образ в масовій культурі забарвлений в темні кольори. Разом з тим слід розуміти, що банки і ломбарди (як форма бізнесу) виникли у відповідь на запити виробництва і торгівлі, а не навпаки. Лихварі і власники ломбардів надають послуги, яких потребує населення. Перш за все, підприємці.
Досвід допомоги у запобіганні економічного колапсу для лихварів не новий. Так, ще на початку XV століття Венеція, що втратила земельні володіння і потребувала грошей, переглянула жорстку політику недопущення на свою територію іновірців. За велику щорічну винагороду влада дозволила селитися у Венеції іноземним лихварям і купцям. Їм дозволялося відкривати лихварські контори для обслуговування бідних городян. Насправді ж, серед клієнтури цих контор була не тільки біднота, а й чимало знаті. Таким чином, лихварі були покликані приносити гроші в казну і, водночас, кредитувати саме місто під час голоду або війни.
Що ж стосується банкрутств банків, то більшість з них в період пізнього середньовіччя і Відродження були результатом видачі великих позик правителям, які відмовлялися платити свої борги. Так, банки Барді і Перуцці сильно постраждали, коли англійські монархи відмовилися платити за кредитами, отриманими для фінансування Столітньої війни.
Якщо до послуг ломбардів та лихварів зверталися навіть монархи, що мали незліченні статки, владу і можливість впливати на стан економіки, то чому цією можливістю повинні нехтувати сучасні підприємці, відчайдушно потребуючі допомоги?
Мережа ломбардів «Ростовщикъ» пропонує своїм клієнтам фінансову підтримку на зрозумілих та прозорих умовах. Ми кредитуємо до 2% в день без застави і від 3,5% в місяць під заставу золота, дорогоцінного каміння, автотранспорту, нерухомості та матеріальних цінностей. Крім того, співпрацюючи з нами, ви отримуєте унікальну можливість заробити і збільшити свій капітал. Адже кредитна спілка - надійний спосіб інвестувати гроші під високі відсоткові ставки з мінімальними ризиками. «Ростовщикъ» пропонує депозити з кредитною ставкою до 36% на рік.
Більше інформації про умови співпраці з КС можна дізнатися на нашому сайті.
Телефон: (068) 681 81 81
Ми у Facebook