Запчастини до Mercedes-Benz Atego Axor Actros

На жаль, оголошення застаріло
Запчастини до Мерседес Атего Ахор Актрос
Компанія Service-Tir здійснює продаж оригінальних запчастин для вантажних авто Мерседес різних модифікацій. Якісне своєчасне техобслуговування і регулярний ремонт вантажних автомобілів Мерседес дозволяють підтримувати техніку в відмінному робочому стані. Проте, важливість всіх контрольно-відновлювальних робіт полягає як в їх своєчасності, так і у використанні оригінальних запасних частин високої якості.
Запчастини до Mercedes Atego Axor, Actros Service-Tir пропонує широкий вибір. У нашому каталозі запасних частин Ви зможете знайти повний перелік деталей для вантажних авто Мерседес Atego, Axor, Actros в магазині Service-Tir можна придбати не тільки оригінальними запчастинами Mercedes можна підібрати і альтернативні запчастини, виготовлені з якісних і надійних матеріалів. Великий асортимент змінних деталей для вантажівок постійно підтримується в наявності на складі та під замовлення.
Наша адреса:
м. Львів, вул. Пасічна 127
За детальною інформацією стосовно оригінальних запчастин до вантажної машини Mercedes-Benz, звертайсь до наших спеціалістів за телефонами або відправте онлайн замовлення на пошту:
(032) 240-45-62
096 600 01 27
e-mail: [email protected]
Відділ запчастин:
067 674 14 76
e-mail: [email protected]
http://www.service-tir.com/uk/parts/zapchastyny-do-mercedes-benz
Рубрики
Автозапчастини, витратні матеріали, аксесуари
Дії

Схожі оголошення

Официальный Сайт Компании: http://turbo-plus.com.ua/ Продажа турбин: http://turbo-plus.com.ua/...
17:35, 13 серпня