• Головна
  • В Броварах відбувся благодійний турнір з волейболу
10:00, 29 січня 2017 р.

В Броварах відбувся благодійний турнір з волейболу

Вчора, 28-го січня, в Броварах відбувся благодійний турнір з волейболу. Організаторами спортивної ліги милосердя стали Відділ молоді та спорту Броварської міської ради, Громадська організація «МОБІ» та Благодійний фонд «Інна».

В турнірі змагалися шість команд: «ВТОРМА Бровари», «БВУФК», «Літки», «Ветерани», «Reactive». Всі учасники заходу показали високі спортивні результати та поклали максимум зусиль, щоб посісти на призових місцях. Велику підтримку гравцям надавали вболівальники, які відчайдушно, не шкодуючи голосу, вболівали за спортсменів.

У важкій боротьбі переможцями стали спортсмени команди «Літки». На другому місці посіла команда «Ветерани», а бронзу завоювала команда «Reactive». Так, кожен з призерів отримав медалі та почесні дипломи, також команди були нагороджені смачною випічкою. Спортсменам з команди «Літки» у нагороду також дістався сертифікат на 500 гривень від партнеру турніру паб-кав’ярні.

За результатами проведення турніру було зібрано 4043 грн пожертв. Усі благодійні внески найближчим часом будуть спрямовані на допомогу і підтримку онкохворих людей Броварщини.